Thomas Perry

Thomas Perry se narodil roku 1947 v Tonawandě v New Yorku. Roku 1969 získal na Cornelově univerzitě titul bakaláře. O pět let později ukončil svá studia anglické literatury doktorátem filozofie. Pracoval jako laborant, údržbář, rybář, mechanik zbraní, úředník na univerzitě, učitel, tvůrce televizních scénářů a producent. Za svoji novelu Řezníkův chlapec obdržel v roce 1982 cenu E. A. Poea, kterou uděluje americká organizace spisovatelů tajemných příběhů (Mystery Writers of America).

Řazení:
Předchozí | 1 | 2
Tanec za mrtvé

Tanec za mrtvé

Napínavá štvanice i pořádná dávka suchého humoru v příběhu ohroženého chlapce na jedné straně a ženy podezřelé ze zpronevěry padesáti milionů dolarů na straně druhé. Podaří se Jane dostat je do bezpečí?

více
Nedrážděte spící psy

Nedrážděte spící psy

Kniha volně navazuje na Řezníkova chlapce a najdete v ní opět to nejlepší: děj běžící na plné obrátky, ostré dialogy, napětí, které vám nedovolí vydechnout, chytrý příběh a především jednoho z nejneobvyklejších hrdinů detektivní literatury.

více
Kdo schovaný není

Kdo schovaný není

Jane Whitefieldová ctí tradice svých irokézských předků, kteří věřili v existenci Vrhačů kamenů chránících svůj lid před nebezpečím, a toto dědictví jí napomáhá k přežití v nebezpečných situacích. Jeden omyl se jí však může stát osudným…

více
Kocourův pejsek

Kocourův pejsek

Vydírat CIA, doběhnout mexickou mafii, zastavit provoz v jednom z největších amerických měst, to si dovolí jenom bývalý žoldák Čínský Gordon se svým kocourem, milenkou a dvěma kamarády. Vyváznou se zdravou kůží?

více
Řezníkův chlapec

Řezníkův chlapec

Kniha získala cenu E. A. Poea za nejlepší detektivní román roku a titulky novinových recenzí ji nadšeně hodnotily: „Nejnapínavější román o lovci a jeho oběti od vydání knihy Den pro Šakala.“ — „Skvělý, vzrušující thriller, připomínající díla G. Greena!“ — „Jedinečný, chytrý, tajuplný.“

více
Řazení:
Předchozí | 1 | 2